Joining Bits Shop
  1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

nds dsmart modul

Discussion in 'Vu+ Genel' started by hha, Jan 6, 2015.

1. hha

hha Vu+ Newbie

belli aralıklarla nds modul uyumakta tek kanal ustunde 3 gun bırakınca modul yayını cozmemekte ve cıhazı reboot etmek gerekmekte bu durum nasıl asılabılır

2. levi

levi Moderator

Belki otomatik yeniden baslat script le olabilir

3. Mest

Mest Vu+ Newbie

Selam..
    otomatik başlatmanın dışında , yeni yazılımlarla dsmart modül uyumsuzluğu çözüme ulaşmadımı?

4. levi

levi Moderator

bende vuuno4k ve ultimo4k de sorunsuz modul

5. Mest

Mest Vu+ Newbie

Bunun için Vu 4 k ya mı terfi :) yok masraf. hayır..

6. levi

levi Moderator

Yok Onun icin yazmadim sadece onlarda sorun yok demek istedim sizdeki cihaz hangisi

7. Mest

Mest Vu+ Newbie

Vu solo Hd..
    aslında sorun, Dsmart kanallarından, TÜRKSAT kanallarına geçişte kanallar gözükmüyor..
    Blochole, Pli, Vti imaj denedim hepsi sorunlu... Şu an Open Blochole 0.6. yazılımını yükledim bakalım...

8. Mest

Mest Vu+ Newbie

Strdream gr yazılımına döndüm, görüntü kalitesi çok güzel, fakat bundada kanallar arası bazen kanal geçişi başarısız diyor,
    özellikle SR 30.000 kanallarda başlayıp diğer kanallardada aynı problem devam ediyor. Çözüm konusunda yardım rica edebilirmiyim..

9. levi

levi Moderator

Seninde dedigin gibi sorun dsmart kanallarindanmi kaynaklaniyor acaba Butun imajlar sorunlu olduguna gore.

10. Mest

Mest Vu+ Newbie

yanlız D smart kanallarında değil , Normal kanallarda da kanal geçişi başarısız mesajı geliyor ?

11. levi

levi Moderator

baska bu sorunu yasayan varmi acaba yazan olursa iyi olur

12. kemalege2000

kemalege2000 Vu+ Newbie

Vu uno 4k da Tuner yapılanmam şu şekilde ; TunerA: 1) Astra 19.2 ,2-)TÜRKSAT 3)Thor 4) Eutelsat 7
    TunerB; 1) Hotbird 2)Eutelsat16 der.3)23,5 Astra
    D-smart modülü takılı değilse sistemde sıkıntı yok.. Tvde KanalD var ,ben Notebooktan hotbird Eleven sporttan maç izliyorum..
    D-smart modülünü taktıktan sonra , D-smart kanalı izlerken tüner b kanallarına geçtiğimde (Sid ,Pad zamanaşımından okunamadı mesajı veriyor..B tuneride sinyal olduğu halde kanlların hiçbiri emu ile açılmıyor. Resetlersem çalışıyor ..artık d-smart kanalına uğramak haram oluyor..

13. kemalege2000

kemalege2000 Vu+ Newbie

Satdreamgr yazılımı ile problem bitmiştir..

levi likes this.

Share This Page