Vu+
  1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Podłączenie kabli do głowic ?

Discussion in 'Vu+ Pluginy, narzędzia, listy kanałów & skiny' started by lev, Jul 9, 2015.

1. lev

lev Vu+ Newbie

Jaka jest roznica jak ustawie głowice:
    "za pomocą pętli do "
    lub
    "równy"

mam 2 kable a 4 głowice i chce podłączyć kabel z jednej dlowicy na OUT do drugiej na IN.

2. plaskotki

plaskotki Vu+ Newbie

Myśle, że równy jest lepsza opcją, powinien ci dać możliwość nagrywania w iwkszej liczby kanałow.

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. koszerny

koszerny Vu+ Newbie

Dopiero zaczynam przygodę z tymi głowicami i Vu+ Ultimo 4k 2 głowice dlatego proszę o radę jak najlepiej je podłączyć mam 2 kable oraz jak je poustawiać by mieć możliwość nagrywania i oglądania z kilku kanałów

4. Ktosiu

Ktosiu Vu+ Newbie

Nie można podłączyć by w pełni obsłużyć jak należy, to po prostu nie możliwe by oglądać z niezależnych 8 transponderów.
    Musisz mieć konwerter UNICABLE minimum 8 kanałowy. Bez niego oglądać i nagrywać programy tylko z dwóch transponderów czyli 8 spokojnie się też da jeśli akurat wszystkie te programy są na obydwóch dostępne.

Podłączając kabel do tunera wstawia się zwykły rozgałęźnik na dwa wyjścia.

5. jwlalek

jwlalek Vu+ User

Posiadam 2 głowice DVB-S2. Czy będą one współpracować z konwerterem Quad Unicable + Single Inverto?

6. jwlalek

jwlalek Vu+ User

Nie mogłem edytować poprzedniego wpisu po upływie 10 minut więc zamieszczam nowy, poprawiony: :mad:
    Posiadam 2 głowice DVB-S2. Czy będą one współpracować z konwerterem Quad Unicable + Twin Inverto? W jaki sposób to podłączyć aby mieć możliwość równoczesnego oglądania i nagrywania jak największej ilości programów?

Share This Page