Vu+
  1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

vu duo bh 2.0.8

Discussion in 'VU+ Zvanicni' started by CR7, Jan 26, 2014.

1. CR7

CR7 Vu+ Newbie

kako pustiti fiml na vu duo bh 2.0.8 koji je na usb-u?ili koji je direktno ubacen i box?pokrenem onaj plugin DVD Player,odem na destinaciju na usb nema filma,odem na destinaciju u boxu isto nema filma?jel treba reset boxa posle ubacenog filma u box ili ubacenog usb-a?

2. Matrix10

Matrix10 Administrator

Pa imas media player u Main Menu a ne DVD player to je samo za DVD ali koliko sam cuo ne radi dobro sa DVD.

Dakle koristis Media Player .
    Sa USB ako mislis na USB stick to vjerovatno nece ici dobro jer USB stick je spor.
    Ako mislis na USB HDD to je OK.

3. CR7

CR7 Vu+ Newbie

onda najbolje da stavim u box direkt?ila na onaj usb koji je vec u boxu sto sluzi za swap?da ubacim ceo film u putanju media/usb/ i tu napravim novi foledr filmoviii i tu ubacim?

4. CR7

CR7 Vu+ Newbie

probao sam ovako kako sam ti napisao,radi film super bez seckanja preko sticka,jedini problem su slova kod prevoda, slovo SH ili ti s kao sabac,procita kao neke znakove tipa %$^& tako,kako da se sredi prevod kod ovih problema,prevod je latinica.

5. Matrix10

Matrix10 Administrator

E to ja ne znam .

Mozda zna netko drugi.

6. CR7

CR7 Vu+ Newbie

dali znas gde ima da se skine plugin mediaplayer 2 ali za OE 2.0?

7. Matrix10

Matrix10 Administrator

Share This Page