Vu+
  1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Witam wszystkich rodaków !!!!!

Discussion in 'Vu+ Oficialne image' started by bogdanm, Nov 15, 2010.

1. bogdanm

bogdanm Moderator

Witam wszystkich rodaków i zapraszam do pisania w naszym dziale jak widzicie powstala polska sekcjia mysle ze pomoze ona w rozwiazywaniu wszelkiego rodzaju problemow zwiazanych z tym image; itd.
    Prosze o dokladne przeczytanie regulaminu forum by potem nie bylo zadnych problemow :confused: oraz by wszyscy byli zadowoleni z wspolpracy.

Witam jeszcze raz serdzecznie .

Tamaki likes this.
  2. milley

milley Vu+ Newbie

No proszę... dawno nie widziany przeze mnie w sieci Bogdanm :)

3. pluskwa

pluskwa Vu+ Newbie

jeszcze żeby regulamin był po polsku to wszystko było by OK

4. bogdanm

bogdanm Moderator

Witam was milley i pluskwa mysle ze bedziecie zadowoleni z tego forum i z tego co dzieje sie w baszym dziale.

Jesli chodzi o regulamin to zabronione jest rozmowa o : wszelkich camach; wszelikch rodzajach subskrypcji/abo; o sharingu; konfigach dla wyzej wymienionych oraz podawania na forum backupow z wyzej wymienionymi

5. Gucio

Gucio Vu+ Newbie

To o czym tu rozmawiać. Skoro problem CI i współpracy z camani Polsatu i TNK HD dla polskich właścicieli VU+ to spory problem.

6. bogdanm

bogdanm Moderator

Drogi kolego nie rozumiesz o CAM-ie możesz pisać posty bo jest to hardware nie wolno zas pisac np o tym jak takowa karte uruchomic na jakims camie [widzisz roznice].

Tak jak pisałem juz w poscie zajęto sie tym juz ja bede trzymał rękę na pulsie i wlasnie po to jest temn dzial by przypominac developerom o naszych problemach tutaj sa na miejscu a polskich forum nie czytaja.

Witam tez serdecznie kolejnego rodaka.

darko10 likes this.
  7. Dr.Martens

Dr.Martens Vu+ Newbie

:welcome:
    Witam wszystkich użytkowników VU+,całą ekipę BlackHole siemanko
    @Bogdanm mam pierwsze pytanie,w menu/informacje/informacje o kanale brakuje informacji o systemie kodowania danego kanału
    da się coś z tym zrobić ?

8. kapciu75

kapciu75 Vu+ Newbie

W dziale nieoficjalne image proponuję zrobić podział na VIX/BH/VTi/Gigant, itd. I tam zamieszczać poszczególne softy. Uporządkujmy się już na początku.

9. bogdanm

bogdanm Moderator

Witam tez serdecznie kolejnego rodakow Dr. Martens; kapciu75 !!!

Mysle ze po wlaczeniu w menu expert info bedzie mial wszytkie info jakie potrzebujesz.

Pogadam o tych subforach jesli chcecie i macie czas to prosze zapodajcie image wraz z opisem tak jak sie to zwykle robi.

10. Dr.Martens

Dr.Martens Vu+ Newbie

@bogdanm zawsze przy konfigurowaniu nowego image ustawiam expert ,niestety tutaj w info o kanale kończy się na service reference.
    Zauważyłem że BlackHole bardzo dużo zużywa pamięci u mnie ponad 96% i teraz pytanie czy swapa ustawić 2 x większego niż pamięć ,czy nie ma różnicy jakiej wielkości będzie swap ?

11. darko10

darko10 Vu+ Newbie

Podsuń im może że prawdopodobnie załatwiło by uaktywnie opcji wysokiego bitrate w menu modułu. Opcja ta jest w dm8000 i po włączeniu jej "cam tnk hd" działa.
    Obecnie ta możliwość jest wyłączana w softach gdyż nie działa. (sterowniki ?)

12. bogdanm

bogdanm Moderator

@ Dr. Martens; jeszcze nie dostalem mojego egzemplarza boxa do domu wiec nie moge tobie dokladnie pomoc z tym info. Jeslii chodzi o swapa zwykle danie ze 32 lub 64mb wzystarzcza.

@darko10; wlasnie to tym pisalem bo obczytalem caly topic na dvhk o tym; zapodalem cale info z tego forum developerom i mysle z bedzie dobrze

13. milley

milley Vu+ Newbie

Nie żebym się czepiał, ale to aż głupio wygląda w nazwie działu... piszemy oficjalne a nie oficialne

14. bogdanm

bogdanm Moderator

Rypneli sie w tlumaczeniu napisze do admina pewno zmieni;jak macie jeszcze jakieś propozycje to piszcie

15. BigDragon

BigDragon Vu+ Newbie

Witam wszystkich.

Pzdr

16. miron1210

miron1210 Vu+ Newbie

witam i pozdrawiam wszystkim na tym forum:welcome:

17. radoskur

radoskur Vu+ Newbie

Również wszystkich serdecznie witam :)

18. jamir

jamir Vu+ Newbie

Witam i Pozdrawiam. Mialem nadzieje ze powstanie tutaj dzial dla nas.

jamir

19. wojtala

wojtala Vu+ Newbie

Witam pozdrawiam wszystkich

20. bogdanm

bogdanm Moderator

Witam nowych kolegow: miron2010 , radoskur, jamir, wojtala mysle ze bedziecie zadowoleni z naszego dzialu i forum jeszcze raz witam i życzę milej zabawy

Share This Page